Nie zawsze informatycy pracują w klimatyzowanym biurze z pysznymi ciasteczkami, ekspresem do kawy, salonikiem i innymi bajerami. Czasem trzeba wykonywać obowiązki w naprawdę ekstremalnych warunkach - w upale i zimnie, po kolana w wodzie lub z lotu ptaka.

Contents

Best laptop for hacking Crypto WiKi
Under cut - wybór pięciu dobrze zabezpieczonych laptopów przed wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwami

Bycie hakerem w XXI wieku jest teraz modne, ponieważ tacy faceci mają wiele możliwości. Bycie w niszy hakerskiej i penetracyjnej nie jest wystarczająco łatwym zadaniem i w dużej mierze zależy od twoich umiejętności. do hotspotu Wi-Fi lub chcesz użyć ataku DDOS? Innym zastosowaniem laptopa będzie zbiór haseł, na przykład do włamania się do poczty e-mail. Więc co to za Best laptop for hacking - niech to będzie spójrz!

Dell Latitude 5420 Rugged Business

Kolejny laptop zaprojektowany do pracy w niestandardowych warunkach pracy. Jest chroniony przed wilgocią, wibracjami, kurzem, może pracować w niskich i wysokich temperaturach. Ponadto urządzenie można zrzucić – twórcy obiecują, że jeśli laptop spadnie z wysokości jednego metra, to nic złego mu się nie stanie.

Przekątna wyświetlacza jest większa niż w G2 – twórcy zdecydowali się wypuścić pełnoprawne 14-calowe urządzenie o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Procesor - Intel Core i3-7130U, wbudowana karta graficzna, Intel HD Graphics, ale laptop nie jest przeznaczony do gier. Ilość miejsca do przechowywania informacji to tylko 128 GB, dysk SSD jest zainstalowany jako dysk. Komunikacja — Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth.

Waga urządzenia jest bardzo niewielka – tylko 2,22 kg, co jak na model z dodatkowym zabezpieczeniem to naprawdę niewiele. Rozmiar - 33 x 347 x 244 mm. Aby podłączyć urządzenia zewnętrzne, dostępne są jednocześnie trzy porty USB-A 3.0, 1 port USB-C, HDMI, Gigabit Ethernet, microSD i SIM, a także czytnik kart inteligentnych.