Rowery sportowe to rowery szosowe, crossowe i torowe. Główną zaletą jest możliwość rozwijania dużych prędkości. Niektóre modele mogą rozpędzić się nawet do 90 km/h. Silnik elektryczny pozwala przejechać na takim urządzeniu 50-60 km. rower ma 8-10 trybów zmiany biegów, wysokiej jakości amortyzację i dobrą obsługę Wyposażony w koła o dużej średnicy - 25-26 cali Takie modele mają wysoką nośność - 110-120 kg Przyzwoity zestaw parametrów technicznych pozwala na obsługiwać rower w trudnych warunkach pogodowych.

Contents

Najlepszy ebike pod 2000 Crypto WiKi
2022 update: Choosing The Najlepszy ebike pod 2000

W sieci jest wiele opinii, że rowery elektryczne psują się szybciej niż konwencjonalne. Nasza ocena pomoże Ci nie stawić czoła takiemu problemowi. Zebraliśmy w nim najlepsze modele pod względem ceny i jakości, porównując nie tylko parametry techniczne, ale także opinie użytkowników tutaj https://digitalflip.co/gadgets/Best_electric_bike_under_2000/.

Green City E-Alfa (2021)

Doskonały rower elektryczny z zaawansowanym wyposażeniem. Producent dodał nie tylko ochronę łańcucha i błotników, ale także lusterka wsteczne i kosz. Ta ostatnia jest dość wygodna i pojemna, dzięki czemu wygodnie jest robić zakupy na rowerze. Moc silnika to 350W. Maksymalna możliwa prędkość to 35 km/h. Sądząc po recenzjach, jazda pod górę Green City E-Alfa jest łatwa. Bateria jest dość mocna. Ten rower elektryczny ma również wady. Po pierwsze, jest ciężki ze względu na stalową ramę. Po drugie, kupujący mają skargi dotyczące hamulców. Może to stanowić problem, zwłaszcza na autostradzie podmiejskiej, gdzie rozwija się duża prędkość.

xDevice xRower 14 (2020)

Wszechstronny rower elektryczny, który dzięki niskiej ramie pasuje zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Jazda nim tylko dla bardzo wysokich osób będzie niewygodna. Ważną zaletą modelu jest obecność bagażnika. Co więcej, naprawdę można go używać, ponieważ bateria jest przenoszona na ramę. Moc silnika nie jest największa. To jest 250 watów. Akumulator wystarczy na dość długie podróże. Ponadto ładuje się szybko, w zaledwie 4 godziny. Bardzo wygodne jest również to, że rower jest składany. Wiele z tych modeli nie jest najbardziej niezawodnych, ale xDevice xBicycle 14 do nich nie należy. Jego wady to tylko małe koła i sztywne zawieszenie bez amortyzacji.

Electric bicycle Wiki